Obwodowe Komisje Wyborcze

Wersja do druku

OGŁOSZENIE

GMINNA KOMISJA WYBORCZA W PACANOWIE INFORMUJE, ŻE W DNIU 17.10.2006R. O GODZ. 10.00 W URZĘDZIE GMINY W PACANOWIE ODBĘDZIE SIĘ LOSOWANIE KANDYDATÓW NA CZŁONKÓW OBWODOWYCH KOMSJI WYBORCZYCH NA TERENIE GMINY PACANÓW

 

 

OGŁOSZENIE

 

GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ W PACANOWIE

 

z dnia 23 października 2006r.

 

Na podstawie art. 18 ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. - Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (Dz. U. z 2003 r. Nr 159, poz. 1547 ze zmianami) oraz § 11 ust. 1 uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 4 września 2006 r. w sprawie sposobu zgłaszania kandydatów na członków komisji wyborczych, wzoru zgłoszenia oraz zasad powoływania terytorialnych komisji wyborczych i obwodowych komisji wyborczych w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw, Rady m. st. Warszawy i rad dzielnic m. st. Warszawy Gminna Komisja wyborcza w Pacanowie podaje do publicznej wiadomości składy obwodowych komisji wyborczych do przeprowadzenia wyborów zarządzonych na dzień 12 listopada 2006r.

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Pacanowie z siedzibą w Szkole Podstawowej
w Pacanowie, ul. Karska

 

1.  Dariusz Woch – przewodniczący komisji

2. Maria Bień – zastępca przewodniczącego komisji

3. Michał Wojtyś - członek komisji

4. Justyna Sęk - członek komisji

5. Katarzyna Łuszcz - członek komisji

6. Monika Chalastra - członek komisji

7. Jadwiga Gawron - członek komisji

8. Urszula Hersztek - członek komisji

      9. Aneta Wróbel - członek komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Zborówku z siedzibą w Zborówku w remizie OSP

 

1. Ryszard Guła – przewodniczący komisji

2. Barbara Żurek – zastępca przewodniczącego komisji

3. Dariusz Dziekan - członek komisji

4. Bogusław Wleciał - członek komisji

5. Leszek Bryk - członek komisji

6. Wiesław Archacki - członek komisji

7. Bogusław Owsiński - członek komisji

8. Stanisław Chmura - członek komisji

      9. Joanna Kopczyk-Dziekan - członek komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Ratajach Słupskich z siedzibą w Szkole Podstawowej w Ratajach Słupskich

 

1. Marian Strzelecki – przewodniczący komisji

2. Edward Banach – zastępca przewodniczącego komisji

3. Wiesław Chajski - członek komisji

4. Marian Janowski - członek komisji

5. Wacław Wójcik - członek komisji

6. Grażyna Błachucińska - członek komisji

7. Krystyna Olszowa - członek komisji

      8. Agnieszka Kapałka - członek komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Oblekoniu z siedzibą w Szkole Podstawowej
w Oblekoniu

 

1. Beata Wojtyś – przewodniczący komisji

2. Jerzy Banach – zastępca przewodniczącego komisji

3. Halina Malinowska –Czekaj - członek komisji

4. Janina Matyjas - członek komisji

5. Piotr Hersztek - członek komisji

6. Rafal Czapla - członek komisji

7. Małgorzata Pompa  - członek komisji

8 Halina Kukuła - członek komisji

      9. Alina Drab - członek komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Biechowie z siedzibą w Biechowie w remizie OSP

 

1. Stefan Wojtaszek – przewodniczący komisji

2. Adam Lolo – zastępca przewodniczącego komisji

3. Mariusz Sagan - członek komisji

4. Sylwester Żak- członek komisji

5. Kazimierz Bień- członek komisji

6. Anna Czapla  - członek komisji

7. Wiesława Górska - członek komisji

8. Halina Głodek  - członek komisji

      9. Piotr Wojciechowski - członek komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Słupi z siedzibą w Domu Pomocy Społecznej

 

1. Piotr Matyjas – przewodniczący komisji

2. Ewa Wieczorek – zastępca przewodniczącego komisji

3. Karolina Drab - członek komisji

4. Maria Brodziak - członek komisji

5. Anna Cieślak - członek komisji

6. Marek Kuliś - członek komisji

7. Marcin Lechowicz - członek komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Rataje Słupskich z siedzibą w Ratajach Słupskich w Caritas Kieleckie  Dom Opieki

 

1. Michał Wójtowicz – przewodniczący komisji

2. Daniel Strzelecki– zastępca przewodniczącego komisji

3. Marta Malinowska - członek komisji

4. Monika Legiecka - członek komisji

5. Teresa Wieczorek - członek komisji

6. Katarzyna Bryk - członek komisji

7. Marta Dudek - członek komisji

 

Przewodniczący
Gminnej Komisji Wyborczej

Maria Wojtyś

Zmiany w składzie komisji

Załączone pliki:

Skład obwodowych komisji wyborczych
(uchwała_OKW.rtf - 129.038 KB) Data publikacji: 2006-10-19 17:48:20 Redaktor: Katarzyna Wojtyś
Statystyki bieżącej stronyWyświetleń: 2168

Wprowadził(a) do systemu: Katarzyna Wojtyś, data: 2006-10-13 20:37:56
Opublikował(a): Katarzyna Wojtyś, data publikacji: 2006-10-24 12:16:49
Ostatnia zmiana: Katarzyna Wojtyś, data: 2006-10-24 12:49:25
Rejestr zmian bieżącej strony
Archiwalne wersje tej strony