Wybory samorządoweDo druku
Wersja archiwalna z dnia 2014-11-26 13:21:47

16 listopada 2014 r. od 7.00. - 21.00

 

Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 20 sierpnia 2014 r. w sprawie zarządzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast

 

Zarządzenie Nr 134/2014 Wójta Gminy Pacanów z dnia 4 września 2014 r. w sprawie zapewnienia bezpłatnego umieszczania urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych oraz podania wykazu tych miejsc do publicznej wiadomości.

 

Obwieszczenie o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym oraz o wyznaczonej siedzibie Gminnej Komisji Wyborczej w Pacanowie w wyborach do Rady Gminy Pacanów, zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.


  TERYTORIALNE  KOMISJE WYBORCZE  I SKŁAD GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ W PACANOWIE


Informacja Gminnej Komisji Wyborczej w Pacanowie o składzie Komisji, jej siedzibie oraz o dyżurach pełnionych przez Komisję w celu rejestracji kandydatów na radnych oraz kandydatów na wójta gminy.

 

Uprawnienia dla wyborców niepełnosprawnych

 

Obwieszczenie o numerach i granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych, lokalach obwodowych komisji wyborczych dostosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych, o możliwości głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych oraz wskazanie, która z obwodowych komisji wyborczych jest wyznaczona przez wójta dla przeprowadzenia głosowania korespondencyjnego w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

 

Komunikat w sprawie losowania numerów dla list kandydatów na radnych w wyborach do rady gminy, zarządzonych na dzień 16 listopada 2014r.

 

Komunikat o terminie i miejscu losowania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach do organów jednostek samorządu terytorialnego i na wójta, zarządzonych na dzień 16 listopada 2014r.

 

Uchwała Gminnej Komisji Wyborczej w sprawie przyznania numerów zarejestrowanym listom kandydatów na radnych do Rady Gminy Pacanów.

 

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Pacanowie o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych Rady Gminy Pacanów

 

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Pacanowie o zarejestrowanych kandydatach na Wójta Gminy Pacanów

 

Uchwała Gminnej Komisji wyborczej w Pacanowie w sprawie powołania członków obwodowych komisji wyborczych

 

Skład obwodowych komisji wyborczych z podziałem na pełnioną funkcję.

 

Obwieszczenie Wójta Gminy Pacanów w sprawie zmiany siedziby Obwodowej Komisji Wyborczej nr 5 w Biechowie

 

Uchwała  Gminnej Komisji Wyborczej w Pacanowie w sprawie odwołania członka Obwodowej Komisji Wyborczej nr 4 w Oblekoniu.

 

Informacja o godzinie rozpoczęcia pracy obwodowych komisji wyborczych na terenie Gminy Pacanów

 

Uchwała Gminnej Komisji Wyborczej w Pacanowie w sprawie odwołania członka Obwodowej komisji Wyborczej nr 3 w Ratajach Słupskich.

 


Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności