Wybory samorządoweDo druku
Wersja archiwalna z dnia 2014-10-14 07:15:52

16 listopada 2014 r. od 7.00. - 21.00

 

Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 20 sierpnia 2014 r. w sprawie zarządzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast

 

Zarządzenie Nr 134/2014 Wójta Gminy Pacanów z dnia 4 września 2014 r. w sprawie zapewnienia bezpłatnego umieszczania urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych oraz podania wykazu tych miejsc do publicznej wiadomości.

 

Obwieszczenie o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym oraz o wyznaczonej siedzibie Gminnej Komisji Wyborczej w Pacanowie w wyborach do Rady Gminy Pacanów, zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.


  TERYTORIALNE  KOMISJE WYBORCZE
I SKŁAD GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ W PACANOWIE

_____________________________________________________________


INFORMACJA

Gminnej Komisji Wyborczej w Pacanowie

o składzie Komisji, jej siedzibie oraz o dyżurach pełnionych przez Komisję w celu rejestracji kandydatów na radnych oraz kandydatów na wójta gminy.


Na podstawie na podstawie art. 182 § 10 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 z późn. zm.) podaje się do wiadomości publicznej skład Gminnej Komisji Wyborczej w Pacanowie:

 

1.      Przewodniczący: Zenon Janicki, zam. Pacanów

2.      Zastępca Przewodniczącego: Joanna Zuchara, zam. Chrzanów

Członkowie:

3        Jan Kuźnia, zam. Pacanów

4         Jan Łuszcz, zam. Pacanów

5         Zofia Matusik, zam. Wola Biechowska

6        Bożena Sołtys, zam. Słupia

7        Katarzyna Więckowska, zam. Pacanów

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności